Alpha IT

Webapplicaties op maat,
volgens de noden van uw onderneming.

Consultancy

Wij delen onze kennis met uw bedrijf. Hebt u een tijdelijk tekort aan mensen? Hebt u nood aan bepaalde vaardigheden waarover uw team (nog) niet beschikt?

Development

Web applicaties op maat, volgens de noden van uw bedrijf. Bedrijfssoftware met specifieke noden? Creatieve applicaties waarvan uw klanten en medewerkers achterover vallen?

Services

Software voor uw KMO, gebouwd op onze ervaring binnen kleine ondernemingen en met de focus op uw gebruiksgemak. Hebt u al gehoord van Orthemis? Onze oplossing voor de opvolging van uw facturatie.

Learning

Uw werknemers ontdekken nieuwe technologieën of spijkeren hun kennis over een bepaald onderwerp bij tijdens onze praktijkgerichte opleidingen. Gegeven door en voor developers, zowel bij u op kantoor als op onze training days te Sint-Niklaas.

Het Alpha IT Team


Gert Poppe


Zaakvoerder

gert@alpha-it.be

Tom Van Huffel


Front-End Developer

tom@alpha-it.be

Daan De Deckere


Front-End Developer

daan@alpha-it.be

Moussa Chaabar


PHP Developer

moussa@alpha-it.be

Michaël De Boey


Full Stack Developer

michael@alpha-it.be

Sander Timmermans


Full Stack Developer

sander@alpha-it.be

Nicolas Decroos


Full Stack Developer

nicolas@alpha-it.be

Jouw naam?


Deviner? Developer?

jobs@alpha-it.be

Onze klanten


Contacteer ons


Wenst u meer te weten over onze diensten? Neem vrijblijvend contact op met ons.


Alpha IT BVBA
BC Waasland
Industriepark-West 75
9100 Sint-Niklaas

Gert Poppe
gert@alpha-it.be
0485 55 85 88